Yükleniyor
Kapat
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Şifrenizi Sıfırlayın
Eğer şifrenizi hatırlayamıyorsanız yandaki kutucuğa kayıt olurken kullanmış olduğunuz eposta adresinizi yazınız. Sistem size şifrenizi sıfırlayabileceğiniz bir eposta mesajı gönderecektir.

E-posta

Üye Kayıt

E-posta

Şifreniz

Şifreniz (Tekrar)

Adiniz

Soyadiniz

Cinsiyet

Doğum Tarihiniz

0
Giriş Yap
Sepetinize henüz ürün eklemediniz

Hakkımızda
Hakkımızda
 
Adana´nın yerli Enerjisi olan ve öz sermayesi ile yola çıkan firmamız kurulduğu günden bu yana öncelikli olarak GES Santralleri, Tarımsal Sulama ve Of-Grid sistemler hazırlayıp güneşin enerjisini tüm herkese ulaştırmaya çalışmaktadır.

Günümüzde kullanılan enerjinin büyük bir kısmı kömür, petrol, doğalgaz gibi fosil yakıtlardan elde edilmekte olup, bu yakıtların hızla artan enerji ihtiyacı karşısında sınırlı olduğu da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu kaynakların çevreye verdikleri zara, yüksek üretim maliyetleri güneş, rüzgar, su, jeotermal gibi yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini arttırmıştır. Bu kaynaklardan biri olan güneş, herkese açık olan, tükenmeyen ve ücretsiz bir enerji kaynağıdır. Güneş enerjisi yenilenebilir bir kaynak olup, %100 temiz, ekonomik, çevreci ve sınırsız bir kaynaktır. Güneş enerjisi, güneş ışığından enerji elde edilmesine dayalı bir teknolojidir.
 
Bu enerji sektörünün gelişebilmesi ve daha yaygın bir şekilde kullanılması amacıyla, EPDK tarafından yapılan yasal düzenlemelerle elektrik piyasasının serbestleştirilmesi sağlanmış, gerçek ve tüzel kişilerin lisans almadan 1MW kapasiteye kadar yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı sistemler kurarak elektrik üreticisi olabilmesine imkan tanıyan altyapı tamamlanmıştır.

MFS YENİLENEBİLİR ENERJİ Olarak dünyanın güneş gibi yenilenebilir enerji kaynağı potansiyelini en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak amacıyla sağlam, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bir prensiple yola çıktık.

Üstlendiğimiz her projenin enerji sektörünün gelişmesini ve büyümesini sağlayacak bir basamak olduğunun bilincinde hareket etmekteyiz. Ürün tedariğinde anahtar teslim projelerde deneyimli, güçlü ve genç kadromuzla siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla güneşin var olduğu her yerdeyiz.
Merkezi  Adana´da bulunan şirketimiz elektrik üretmek için Türkiye’nin güneş enerji potansiyelini kullanmaktadır.Yerli ve yenilenebilir kaynaklara yatırım yapan şirketimiz bu yatırımları her geçen gün arttırmaktadır.
 
Vizyonumuz; Enerji sektöründe öncü şirketlerden biri olmak.

Misyonumuz; Enerji sektöründe kalite odaklı bir yaklaşımla faaliyet göstererek, Türkiye’nin enerji ihtiyacına güvenilir ve uzun süreli katkı sağlamaktır.